Hakkımızda

Kurucumuz 10 yılı aşkın bir süre hizmet sektöründe deneyim sahibi olduktan sonra 2008 yılında nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Hikayemiz çok eski olmasa da iyi hizmetin değerini bilen 12 yıllık bir geçmişe sahibiz.

 

2008 yılında kurulan Öz Temiz İş Nakliyat genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe lider kuruluşlar arasındadır.

 

Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Ayseren Nakliyat kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için vargücüyle çalışmaktadır.


Amacımız; çağdaş standartlarda nakliye hizmeti en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.
 

Özen ve Güleryüz: Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.

 

Profesyonellik ve Dinamizm: Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

 

Her Alanda Kaliteli Hizmet: Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ve ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

 

Öz Temiz İş Nakliyat alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen nakliyat hizmet işlerini en iyi artılarıyla yapmaya hazırdır.

 

Siz müşterilerimiz için, elimizden gelenin fazlasıyla hizmet olarak sunmaya hazırız.