ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Öz Temiz İş Nakliyat, yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven ile sektörde şehirlerarası alanında önemli adımlar atmıştır.

 

İstanbul’un en önemli nakliyat firmalarından biri olan Öz Temiz İş Nakliyat, şehirler arası ev taşımacılığı hizmetlerinde teknolojinin gelişmesi ve ülkemizde karayollarının hızlı gelişmesi ve yeni yolların, köprülerin, geçitlerin yapılması ile şehirlerarası taşımacılık hizmetleri bir anlamda kolaylaştı. Son zamanlarda evden eve nakliyat alanında önemli yatırımlar yapan Öz Temiz İş Nakliyat, 81 ilde bu hizmetlerini detaylı bir şekilde bölge, bölge ayırarak müşterilerinin şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde geri çevirmemiştir. İsterseniz Edirne’den Kars’a isterseniz Sinop’tan Mersin’e daima her bölgede hizmet verebileceğimiz araçlarımız mevcuttur.


Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma
 

Firmamız şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirirken sadece tam eşya değil, aynı zamanda insanların yazlıklarına, memleketlerine veya başka yerlere göndermek istedikleri az eşyaları olabilir. Bu konuda firmamız parsiyel yani parça eşya taşımacılığı hizmetini de devreye sokarak müşterilerine bu konuda gerekli kolaylığı sağlamaktadır. Müşterilerinin tek yapması gereken sadece firmanın sevkiyat gününü öğrenerek ona göre hazırlık yapmasıdır. Bu hizmette diğer hizmet türleri gibi kapıdan kapıya hizmet türüdür. Her zaman firmamız müşterilerinin bir çöpüne bilen önem verdiği için bu konuda da içiniz ferah bir şekilde Öz Temiz İş Nakliyat ile çalışabilirsiniz. Bu hizmet sizlere hem ürününüz kaliteli bir şekilde hem de uygun bir şekilde gitmesini sağlayacaktır.

Taşınacak olanlar Şehirler arası evden eve nakliyat  taşınma durumunda profesyonel olarak bu işi yapan firmaları ile anlaşabilir ve bir şekilde daha rahat taşınma işlemi gerçekleştirebilirler. Şehirlerarası nakliyat ile doğru şekilde hazırlanan eşyalar araçlar ile daha sağlıklı bir şekilde taşınabilir. Evsa Nakliyat ile istediğiniz her durumda hangi şehre gideceksiniz uygun şekilde sizlere sağlanan araçlar ile taşınma işlemi yapılır. Nakliyat hizmetlerinde öncelikle ev içerisinde bulunan eşyalar ekip tarafından incelenir. Bu sayede gerekli olan ekipmanlar ve malzemelere karar verilerek taşınma aşamasında uygun malzemeler getirilir. Eşyalar tiplerine göre ayrı ayrı paketlenerek taşıma aşamasında daha rahat taşınması ve zarar görmemesi için hazır hale getirilir.